E-POSTA info@kusadasitelefontamiri.com
TEKNİK DESTEK +90(256) 614 12 22
ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 23:00 | Pazar : 10:00 - 23:00

Vestel Venus V6

Vestel Venus V6

Akıllı telefonların ekranları alınan darbeler sebebi ile arızalanabilir. Sıkça karşılaşılan durumlar telefonun yere düşürülmesi sonucunda ekran ya da iç ekranın kırılması. ekranın sert bir zemine çarpması sebebi ile ön camın çatlaması, dokunmatik alanın bir kısmının ya da tamamının çalışmıyor olması, ekrana görüntü gelmemesi ya da ekrana bakıldığında mürekkep akması tarzında mor/siyah lekelerin oluşması olarak verilebilir.

Kuşadası Telefon Teknik Servis olarak, Vestel Venus V6 ekran değişimlerini 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili Yedek Parça

Telefon ekran değişimlerinizde garantili yedek parça kullanılmaktadır. Değiştirdiğimiz ürünlerde, fabrika çıkışlı bir sorun olduğunda, şartsız koşulsuz ürün değişimi ya da para iadesi yapılmaktadır.

Telefon ekran değişimi için servis talep formumuzu doldurarak en hızlı servis hizmetini alabilirsiniz. Servis talep formumuz için bu linke tıklayınız.. Dilerseniz aşağıdaki “Biz Sizi Arayalım” formumuzu doldurun, ilgili personelimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçsin.

Biz Sizi Arayalım
  Yorum Yap

  Destek Al
  1
  Whatsapp Destek
  Hoşgeldiniz..
  Size nasıl yardımcı olabiliriz ?