E-POSTA info@kusadasitelefontamiri.com
TEKNİK DESTEK +90(256) 614 12 22
ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 23:00 | Pazar : 10:00 - 23:00

Kuşadası Telefon Cep Telefonu Tamiri

Kuşadası Telefon Cep Telefonu Tamiri

Cep Telefonu Tamiri

Kuşadası ve bölgesinin en kapsamlı Telefon Tamir Servisi artık size daha yakın.

İster Kuşadası’nda yaşayın, isterseniz Kuşadası’nda tatile gelin, yaşamış olduğunuz cep telefonu arızalarınıza en kısa sürede hizmet verebilmekteyiz. Gerek yedek parça stokumuz, gerekse uzman ekibimiz sayesinde, diğer servisler tarafından günlerce sürebilecek onarım işlemlerini saatler içerisinde gerçekleştirip, siz değerli müşterilerimize ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Telefonunuzun ekranı mı kırıldı ?

Marka ve modele bağlı olarak Cep Telefonu ekranlarınız 30 dakika ile 1 Saat içerisinde değiştirilir.

Telefonunuz açılmıyor mu ?

Problemine bağlı olarak açılmayan cep telefonlarınızın arıza giderilme işlemini gerçekleştiriyor, giderilemeyecek bir problem durumunda cep telefonunuzdaki bilgilerinizi kurtarabiliyoruz.

Telefonunuz denize ya da havuza mı düştü ?

Tatil bölgelerinde en çok karşılaşılan problem türü kullandığımız telefonumuzun denize ya da havuza düşerek sıvı ile temas etmesidir. Bu gibi durumlarda telefonunuzu hiç açmadan servisimize başvurursanız %86’lık bir oranla cep telefonunuzu kurtarabiliriz.

Bir tık kadar yakınız.

Firmamızdan Cep telefonu servis hizmeti almak artık çok kolay. Yenilenen web sitemiz üzerinden online olarak servis başvurusu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Arıza Bildirim Fomunu doldurmak. İlgili personelimiz sizi dakikalar içinde arayacak, sorununuzla ilgili sizinle görüşecek, size en uygun gün ve saate randevunuzu verecektir.

Yorumlar (2)

  • Ahmet Sarı

    Tatile geldiğimizde oğlum telefonumu suya düşürdü. İnternetten firmanızı buldum ve cep telefonumun hayatını kurtardınız. Teşekkür ederim.

  • İrfan Tutar

    Güleryüzlü ekibi ve uygun fiyatlarıyla gönlümü feth eden, 2. El telefon ve tamiri konusunda istisnai bi mekan. Ekibini ve işlemcisini tebrik ederim.

Yorum Yap

Destek Al
1
Whatsapp Destek
Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?