E-POSTA info@kusadasitelefontamiri.com
TEKNİK DESTEK +90(256) 614 12 22
ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 23:00 | Pazar : 10:00 - 23:00

Kuşadası LG Cep Telefon Teknik Servis

Kuşadası LG Cep Telefon Teknik Servis

Kuşadası LG Cep Telefonu Teknik Servisi

Kuşadası LG Telefon Teknik Servisi olarak tüm LG Telefon modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Donanımsal veya yazılımsal arızalarınızda servisimiz sizlere en kısa sürede teknik servis hizmeti sağlayabilmektedir.

LG Telefon Ekran Değişimi

Kuşadası LG Telefon Teknik Servis olarak, LG Telefon’lerinizin ekran değişimlerini 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili Yedek Parça

LG Telefon ekran değişimlerinizde garantili yedek parça kullanılmaktadır. Değiştirdiğimiz ürünlerde, fabrika çıkışlı bir sorun olduğunda, şartsız koşulsuz ürün değişimi ya da para iadesi yapılmaktadır.

LG Telefon Batarya Değişimi

Kuşadası LG Telefon Teknik Servis olarak, LG Telefon tabletlerinizin batarya değişimlerini de 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili Yedek Parça

LG Telefon batarya değişimlerinizde garantili yedek parça kullanılmaktadır. Değiştirdiğimiz ürünlerde, fabrika çıkışlı bir sorun olduğunda, şartsız koşulsuz ürün değişimi ya da para iadesi yapılmaktadır.

LG Telefon Sıvı Teması

Kuşadası LG Telefon Teknik Servis olarak, LG Telefon tabletlerinizin sıvı teması ile arızalarına da müdahale edebilmekte, gerekli onarımları gerçekleştirip, ürününüzü çalışır durumda size teslim etmekteyiz.

LG Telefon sıvı hasarı, garanti kapsamında değildir

Suya giren telefon yani sıvı teması görmüş (üzerine içecek dökülmüş, yağmurda ıslanmış, denize girmiş ve benzeri) cihazlarda yaşanan sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Biliyoruz ki bazı cihazlarda su geçirmeme garantisi verilmektedir. Ancak bu garanti de daha önce hiç darbe almamış (yere düşme, herhangi bir kırık veya çatlağın olması ve benzeri) cihazlar için verilir.

LG Yazılım Sorunları ve Güncelleme

Kuşadası LG Telefon Teknik Servis olarak, LG Telefon telefonlarınızın yazılım arızalarınızı çok kısa bir sürede gideriyor, güncelleme ile ilgili sorunlarınıza hemen çözüm üretebiliyoruz.

Güncelleme Sorunlarına Kesin Çözüm

Teknik servisimiz bölgemizdeki LG Telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği teknik servistir. Telefonunuzdan ya da işletim sisteminden kaynaklanan problemlerinize anında servis hizmeti verebilmekteyiz. Gerek hıfıza gerekse donanımdan kaynaklanan güncelleme sorunlarına kesin çözüm teknik servisimizdir.

Tenik Servise mi ihtiyacınız var ?

Dilerseniz uzan personelimiz sizlere ulaşsın ve sorununuz konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık yapsınlar.

Yorumlar (1)

  • Ethem Demiray

    Merhaba İzmir deyim.Lg v10 cebimin anakartı değişmesi lazım.
    Onarım maliyeti nedir acaba

Yorum Yap

Destek Al
1
Whatsapp Destek
Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?