E-POSTA info@kusadasitelefontamiri.com
TEKNİK DESTEK +90(256) 614 12 22
ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 23:00 | Pazar : 10:00 - 23:00

Kuşadası iPhone Servisi

Kuşadası iPhone Servisi

Kuşadası Iphone Servisi

Kuşadası Iphone Servisi olarak tüm Iphone modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Donanımsal veya yazılımsal arızalarınızda servisimiz sizlere en kısa sürede teknik servis hizmeti sağlayabilmektedir.

İphone Ekran Değişimi

Kuşadası Iphone Teknik Servis olarak, Iphone telefonlarınızın ekran değişimlerini 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili Yedek Parça

Iphone ekran değişimlerinizde garantili  yedek parça kullanılmaktadır. Değiştirdiğimiz ürünlerde, fabrika çıkışlı bir sorun olduğunda, şartsız koşulsuz ürün değişimi ya da para iadesi yapılmaktadır.

İphone Batarya Değişimi

Kuşadası Iphone Teknik Servis olarak, Iphone telefonlarınızın batarya değişimlerini de 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili Yedek Parça

Iphone batarya değişimlerinizde garantili  yedek parça kullanılmaktadır. Değiştirdiğimiz ürünlerde, fabrika çıkışlı bir sorun olduğunda, şartsız koşulsuz ürün değişimi ya da para iadesi yapılmaktadır.

İphone Sıvı Teması

Kuşadası Iphone Teknik Servis olarak, Iphone telefonlarınızın sıvı teması ile arızalarına da müdahale edebilmekte, gerekli onarımları gerçekleştirip, ürününüzü çalışır durumda size teslim etmekteyiz.

iPhone sıvı hasarı, garanti kapsamında değildir

iPhone veya iPod, sıvı (örneğin, kahve veya meyve suyu)nedeniyle hasar görürse sıvı hasarı için uygulanacak servis bir yıllık Apple sınırlı garantisi kapsamında değildir. 2006’dan sonra üretilen iPhone’larda ve çoğu iPod aygıtında, aygıtın suyla veya su içeren sıvıyla temas edip etmediğini gösteren yerleşik Sıvıyla Temas Göstergeleri bulunur.

Sıvı temas göstergelerinin telefonunuzda nerede olduğunu görmek ve sıvı teması ile ilgili detaylı bilgiyi incelemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

İphone Yazılım Sorunları ve Güncelleme

Kuşadası Iphone Teknik Servis olarak, Iphone telefonlarınızın yazılım arızalarınızı çok kısa bir sürede gideriyor, güncelleme ile ilgili sorunlarınıza hemen çözüm üretebiliyoruz.

Güncelleme Sorunlarına Kesin Çözüm

Teknik servisimiz bölgemizdeki Iphone kullanıcılarının en çok tercih ettiği teknik servistir. Telefonunuzdan ya da işletim sisteminden kaynaklanan problemlerinize anında servis hizmeti verebilmekteyiz. Gerek hıfıza gerekse donanımdan kaynaklanan güncelleme sorunlarına kesin çözüm teknik servisimizdir.

Tenik Servise mi ihtiyacınız var ?

Dilerseniz uzan personelimiz sizlere ulaşsın ve sorununuz konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık yapsınlar.

Yorumlar (1)

  • İpek Temizyürek

    Meraba benim Apple Airpods kulaklığım var ve sol kulaklığı bozuldu, sanırım temazsızlık yapıyo bazen çalışıyo bazen çalışmıyo. Tamir edebilirmisiniz?

Yorum Yap

Destek Al
1
Whatsapp Destek
Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?