E-POSTA info@kusadasitelefontamiri.com
TEKNİK DESTEK +90(256) 614 12 22
ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 23:00 | Pazar : 10:00 - 23:00

Kuşadası iPad Servisi

Kuşadası iPad Servisi

Kuşadası iPad Servisi olarak tüm iPad modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Donanımsal veya yazılımsal arızalarınızda servisimiz sizlere en kısa sürede teknik servis hizmeti sağlayabilmektedir.

iPad Ekran Değişimi

Kuşadası iPad Teknik Servis olarak, iPad’lerinizin ekran değişimlerini 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili Yedek Parça

iPad ekran değişimlerinizde garantili  yedek parça kullanılmaktadır. Değiştirdiğimiz ürünlerde, fabrika çıkışlı bir sorun olduğunda, şartsız koşulsuz ürün değişimi ya da para iadesi yapılmaktadır.

iPad Batarya Değişimi

Kuşadası iPad Teknik Servis olarak, iPad tabletlerinizin batarya değişimlerini de 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilmekteyiz.

Garantili  Yedek Parça

iPad batarya değişimlerinizde garantili yedek parça kullanılmaktadır. Değiştirdiğimiz ürünlerde, fabrika çıkışlı bir sorun olduğunda, şartsız koşulsuz ürün değişimi ya da para iadesi yapılmaktadır.

iPad Sıvı Teması

Kuşadası iPad Teknik Servis olarak, iPad tabletlerinizin sıvı teması ile arızalarına da müdahale edebilmekte, gerekli onarımları gerçekleştirip, ürününüzü çalışır durumda size teslim etmekteyiz.

iPad sıvı hasarı, garanti kapsamında değildir

iPad veya iPod, sıvı (örneğin, kahve veya meyve suyu)nedeniyle hasar görürse sıvı hasarı için uygulanacak servis bir yıllık Apple sınırlı garantisi kapsamında değildir. 2006’dan sonra üretilen iPad’lerde ve çoğu iPod aygıtında, aygıtın suyla veya su içeren sıvıyla temas edip etmediğini gösteren yerleşik Sıvıyla Temas Göstergeleri bulunur.

İphone Yazılım Sorunları ve Güncelleme

Kuşadası iPad Teknik Servis olarak, iPad telefonlarınızın yazılım arızalarınızı çok kısa bir sürede gideriyor, güncelleme ile ilgili sorunlarınıza hemen çözüm üretebiliyoruz.

Güncelleme Sorunlarına Kesin Çözüm

Teknik servisimiz bölgemizdeki iPad kullanıcılarının en çok tercih ettiği teknik servistir. Telefonunuzdan ya da işletim sisteminden kaynaklanan problemlerinize anında servis hizmeti verebilmekteyiz. Gerek hıfıza gerekse donanımdan kaynaklanan güncelleme sorunlarına kesin çözüm teknik servisimizdir.

Tenik Servise mi ihtiyacınız var ?

Dilerseniz uzan personelimiz sizlere ulaşsın ve sorununuz konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık yapsınlar.

Destek Al
1
Whatsapp Destek
Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?