E-POSTA info@kusadasitelefontamiri.com
TEKNİK DESTEK +90(256) 614 12 22
ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 23:00 | Pazar : 10:00 - 23:00

Firma Profili

FİRMA PROFİLİ

Kuşadası Telefon Tamir Servisi 1997 yılında kurulmuş, günümüze kadar Kuşadası ve bölgesinde binlerce müşteriye ürün ve hizmet sağlamış, yenilenen altyapısı ve kurumsal kimliği ile bölgesinde lider firma olma konumuna yükselmiş, telefon tamir ve tedarik şirketidir.

Firmamız bölgemizde gerek bireysel, gerekse kurumsal olarak cep telefonu, tablet, bilgisayar ve bilgi sistemleri konusunda bir çok kişi ve kuruluşa çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Hancıoğlu Ticaret ünvanına sahip firmamız ürün ve hizmetlerini diğer ticari markamız olan Kuşadası Telefon Tamiri adı altında siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

%100 müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip etmekte, alt yap geliştirme ve personel eğitimlerine büyük önem vermektedir. Günümüz teknolojisinin çok hızlı bir şekilde yenilenmesi ile ürün ve hizmet çeşitliliği günden güne artmaktadır. Bu gelişme ve çeşitlilik kullanıcılara öenmli ölçüde kullanım kolaylığı sağlasa da, teknik servis anlamında bir çok zorluğu da beraberinde getirmektedir. Konuya hakim olmayan ya da yetkili olmayan teknik servislerde karşılaşabileceğiniz hiç bir problemi firmamızda yaşamayacağınızı garanti ederiz. Bir ürün ya da yazılım piyasaya çıktığında hemen tedarik ediyor, gerekli teknik incelemelerini yapıyor, personelimize gerekli eğitimleri sağlıyoruz. Bu nedenle yaşadığınız sorunlara anında teşhis koyup, en kısa sürede çözümünü üretebiliyoruz.

Problemlerinize en kısa sürede en kesin çözümü üretiyoruz. Bu konuda iddialıyız. Siz size ikram edilen çayınızı bitirdiğinizde, ürününüz teknik servisimizden size doğru yola çıkmış olacaktır.

telefon-tamiri

Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu problemlerinize en kısa sürede teşhis koyuyor, probleminizin durumuna göre en kısa sürede çözüm üreterek size teslim ediyoruz.

telefon-parca

garantili yedek parça

Firmamızda her marka ve model telefon için gerekli yedek parça ve donanım bulunmaktadır. Yedek parça ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmekteyiz.

telefon-satisi

Cep Telefonu Satışı

Telefon tamirinin yanı sıra firmamızda sıfır ya da ikinci el telefon alım ve satışı da yapılmaktadır. Telefonlarınız piyasa değerlerinde alınır ve satılır.

20 Yıllık Tecrübe
2148 Mutlu Müşteri
5836 Tamir Sayısı
834 Yapılan Yorum
Destek Al
1
Whatsapp Destek
Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?